Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINAL: KBF PRISHTINA - KBF BASHKIMI

Finalja e vajzave, mbyllet çereku i parë

DESIGN: TOPSPORTI

Finalja e vajzave, mbyllet çereku i parë


13 February, 2022 @15:21

Për momentin në “Karagaç” po zhvillohet finalja e Kupës te vajzat, ku mes vete po përballen Prishtina dhe Bashkimi.

Pas 10 minutave lojë, rezultati është plotësisht i barabartë, 16-16.

Raporti i plotë, pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës