Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA

Fisnik Rugova ndahet nga Prishtina, pritet zyrtarizmi në...

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

Fisnik Rugova ndahet nga Prishtina, pritet zyrtarizmi në...


1 August, 2021 @13:21

Njëri ndër lojtarët që ka veshur më së shumti fanellën e Prishtinës, Fisnik Rugova, nuk do të jetë më pjesë e Prishtinës.

Prishtina para pak çastesh ka bërë të ditur se janë ndarë rrugët me qendrën Rugova.

Fisi ka fituar gjithçka e mundur me Prishtinën.

Rugova pritet shumë shpejtë të zyrtarizohet te skuadra e Rahovecit.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga