Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Liverpool - Chelsea

Formacionet zyrtare: Liverpool - Chelsea

14 August, 2019 @20:40

Janë caktuar formacionet zyrtare të Liverpoolit dhe të Chelseat, në kuadër të Superkupës.

LIVERPOOL: Adrian, Fabinho, van Dijk, Milner, Mane, Salah, Gomez, Henderson, Oxlade-Chamberlain, Robertson, Matip.

CHELSEA: Kepa, Christensen, Jorginho, Kante, Pedro, Zouma, Kovacic, Giroud, Pulisic, Azpilicueta, Emerson.

CHAMPIONS LEAGUE

Goli më i bukur, nominimet

8 August, 2019 @15:44

Në videon e mëposhtme mund t’i shihni golat që janë të nominuara për golin më të bukur të sezonit 2018/2019…

CHAMPIONS LEAGUE

Sulmuesi më i mirë, nominimet

8 August, 2019 @15:38

UEFA ka bërë të ditur emrat e të nominuarëve për sulmuesin më të mirë të sezonit 2018/19 në Champions League …

CHAMPIONS LEAGUE

Mesfushori më i mirë, nominimet

8 August, 2019 @15:35

UEFA ka zbuluar edhe emrat e kandidatëve për mesfushorin më të mirë të sezonit 2018/2019 në Champions League.     …

CHAMPIONS LEAGUE

Mbrojtësi më i mirë, nominimet

8 August, 2019 @15:32

UEFA ka zbuluar emrat e tre të nominuarëve për çmimin e mbrojtësit më të mirë të sezonit 2018/19 të Champions…

CHAMPIONS LEAGUE

Portieri më i mirë, nominimet

8 August, 2019 @15:29

UEFA ka zbuluar emrat e tre të nominuarëve për çmimin e portierit më të mirë të sezonit 2018/19 të Champions…

Të gjitha lajmet nga Champions League