Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BASHKIMI - PEJA

Gjithçka e barabartë në ndeshjen Bashkimi-Peja

Gjithçka e barabartë në ndeshjen Bashkimi-Peja


28 October, 2021 @17:41

Pas epërsisë 9 pikëshe të Pejës në çerekun e parë, të njëjtë gjë e bëri Bashkimi në çerekun e dytë dhe pjesa e parë u mbyll me rezultat 47-47.

Anton Kazarnovski me 15 pikë është më i dalluari te Bashkimi, kurse te Peja Arian Qallaku me 12 pikë.

Raporti i plotë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga