Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Bashkimi - Peja

Pesëshet e para: Bashkimi - Peja


28 October, 2021 @16:53

Caktohen pesëshet startuese të Bashkimit dhe Pejës.

BASHKIMI: Toomer, Bunjaku, Biraj, King, Kazarnovski

PEJA: Erdem, Qallakaj, A.Berisha, Smith, Sirko.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga