Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Bashkimi-Rahoveci

Foto: KBBashkimi/ fb

Highlights: Bashkimi-Rahoveci


16 January, 2023 @12:44

Derisa prizrenasit po presin që të renovohet Sezai Surroi, qyteti me më së shumti ekipe në Superligë, po luan ndeshjet në 13 qershori të Suharekës, me pak shikues që kanë mundësi të udhëtojnë për të parë ndeshjet kampionale atje.

Sidoqoftë, Bashkimi me fillimin e vitit ka kapur formë të mirë, ndërsa ekipi është në seri të katër fitoreve kampionale aktualisht, e mbrëmë mposhti Rahovecin për të kaluar në pozitën e pestë në Superligë.

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga