Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: KBF Bashkimi - KBF Prishtina

Highlights: KBF Bashkimi - KBF Prishtina


8 December, 2021 @22:46

Prishtina ka triumfuar në Sezai Surroi të Prizrenit sot ndaj Bashkimit, ndërsa momentet më interesante të ndeshjes mund t’i shihni në videon e mëposhtme.

Raporti i ndeshjes


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike