Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Golden Eagle Ylli - Rahoveci

Highlights nga ndeshja Golden Eagle Ylli - Rahoveci


30 April, 2021 @23:14

Ylli sonte ka triumfuar ndaj Rahoveci dhe kaloi 2-1 në epërsi në seri.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga