Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Peja - Ylli

Highlights nga ndeshja Peja - Ylli


14 April, 2021 @23:50

Ylli e mposhti Pejën në finale të Ligës Unike dhe e fitoi trofeun e parë në histori të klubit.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike