Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA UNIKE

Erjon Kastrati MVP i Ligës Unike

Erjon Kastrati MVP i Ligës Unike


14 April, 2021 @21:47

Golden Eagle Ylli, e mposhti Pejën dhe u shpall kampion i Ligës Unike.

Erjon Kastrati u zgjedh MVP i finales në Ligën Unike.

Kastrati luajti me 21 pikë, 5 kërcime, 1 asistim e 1 top të rrëmbyer, në finalen që e fitoi ekipi i tij, ku shënoi edhe treshen vendimtare për fitore.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike