Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA UNIKE

Berisha: Jemi kampion mbarë kombëtar, ky është vetëm fillimi

Berisha: Jemi kampion mbarë kombëtar, ky është vetëm fillimi


14 April, 2021 @21:24

Njëri ndër legjendat e skuadrës së Yllit, Agron Berisha, ka shprehur gëzimin e tij për Yllin në llogarin e tij personale në Facebook.

Berisha ka thënë se skuadra e Yllit ka luftuar si luana:

Atëherë kur u desht më së tepërmi luftuan si luana, një bravo e madhe për të gjithë. Jemi kampion mbarë kombëtar, ky është vetëm fillimi”.

SKEMA E LIGËS UNIKE

Ky ishte trofeu i parë i Golden Eagle Yllit në histori të klubit.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike