Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA - YLLI

Rezulltati i ngushtë, mbyllet pjesa e parë

Rezulltati i ngushtë, mbyllet pjesa e parë


14 April, 2021 @19:53

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen finale të Ligës Unike në mes të Pejës dhe Yllit.

Rezultati aktual është 41-38 në favor të Pejës.

AJ Walton me 13 pikë është më i dalluari te Peja, kurse te Ylli Mitchell Wilbekin me 12 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike