Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Ponte Prizreni - Sigal Prishtina

Highlights nga ndeshja Ponte Prizreni - Sigal Prishtina


30 January, 2021 @21:41

Sigal Prishtina e mposhti Ponte Prizrnein me rezultat 66-74.

Prishtina ka bilanc prej 6 fitoreve e 13 humbjeve, derisa Prizreni prej 13 fitoreve e 6 humbjeve.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga