Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Ponte Prizreni - Sigal Prishtina

Highlights nga ndeshja Ponte Prizreni - Sigal Prishtina


5 February, 2021 @22:40

Çastet më të mira të ndeshjes Ponte Prizreni - Sigal Prishtina që përfundoi me rezultat 75-79.

RAPORTI I NDESHJES


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga