Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Trepça - Peja

Highlights nga ndeshja Trepça - Peja


30 January, 2021 @21:47

Trepça triumfoi ndaj Pejës me rezultat 110-91.

Skuadra mitrovicase aktualisht ka 6 fitre e 13 humbje, kurse Peja 12 fitore e 7 humbje.

Më poshtë mund ta gjeni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga