Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PLAYOFF QF | GAME 1

Highlights: Peja - Bashkimi

Highlights: Peja - Bashkimi


28 April, 2022 @0:55

Peja ka nisur mbarë PlayOffin, duke mposhtur në ndeshjen e parë cerekfinale Bashkimin në Karagaç sonte.

Verdhezinjtë janë këndellur në pjesë të dytë të ndeshjes, pasi që e para kaloi thuajse barabartë.

Me fitore, Peja ka marrë avantazhin 1-0 në seri dhe tash i duhet edhe një fitore për të siguruar gjysmëfinalen e PlayOffit.

 


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga