Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MOMENTET E NDESHJES

Highlights: Peja-Istogu

Highlights: Peja-Istogu


23 October, 2023 @10:32

Pa shumë telashe, pritshëm ndaj Istogut, Peja ka shënuar edhe fitoren e pestë kampionale në pesë ndeshjet e para të stinorit në Superligë. Ekipi i vetëm pa humbje në Superligë deri tash, ka kaluar lehtë “Djemtë e Bjeshkës”.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga