Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Vëllaznimi-Ylli

Highlights: Vëllaznimi-Ylli


21 October, 2023 @22:14

Një ndeshje me dy fytyra në “Shani Nushi” sonte, ku Vëllaznimi festoi në fund pas një lufte të madhe të treguar në pjesë të dytë të ndeshjes, saktësisht në çerek të fundit. Ekipi gjakovar shkriu epërsinë 17 pikëshe të Yllit, për të bërë seri 17-1 në çerekun e katërt dhe për të fituar ndeshjen.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga