Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Prizreni-Trepça

TOPSPORTI/ A. P.

Highlights: Prizreni-Trepça


21 October, 2023 @21:43

Një rikthim i Trepçës në pjesë të dytë të ndeshjes ka bërë që ekipi mitrovicas të mposht Prizrenin e drejtuar nga Tuncay Bostanci në një duel mjaft interesant në tre çerekët e parë të saj. Në çerekun e fundit, fjalën kryesore e tha ekipi i Adis Beciragicit.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga