Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PAS PJESËS SË PARË

Prizreni mbyll në epërsi pjesën e parë ndaj Trepçës

Prizreni mbyll në epërsi pjesën e parë ndaj Trepçës


21 October, 2023 @18:03

Prizreni me lojë më të mirë të treguar në çerek të parë 25-14 ka arritur të mbyllë në epërsi pjesën e parë të ndeshjes ndaj Trepçës, pasi që mitrovicasit në çerekun e dytë e morën atë me 26-34, por pa arritur të shkrijnë krejtësisht epërsinë e bardhezinjëve vendas, 51-48.

Prizreni vs. Trepça

Më efikasi te Prizreni pas 20 minutave lojë ka qenë Isaiah Kelly me 16 pikë, ndërsa te Trepça u dallua Drilon Hajrizi me 15 të shënuara.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga