Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Prizreni-Trepça, 5-shet startuese

Prizreni-Trepça, 5-shet startuese


21 October, 2023 @16:58

PRIZRENI: Sills, Kryeziu, Zenelaj, Kelly, Koljevic;

TREPÇA: Bracy-Davis, Tmusic, Hajrizi, Tshimanga, Van Oostrum.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga