Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSMETIMI ONLINE

Shikoni direkt: Niners Chemnitz - Peja

Shikoni direkt: Niners Chemnitz - Peja


18 October, 2023 @18:49

Në vegëzën e mëposhtme, përmes kanalit zyrtar të FIBA Europe Cup në Youtube, do të mund të shikoni ndeshjen e parë të Pejës në kuadër të fazës grupore.

Peja sonte është mysafire e ekipit të fortë gjerman, Chemnitz.

 


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga