Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PJESA E PARË, ME PAK MË SHUMË SE 50 PIKË

Pak pikë në pjesë të parë

Pak pikë në pjesë të parë


21 October, 2023 @20:01

Shumë pak pikë janë të shënuara në pjesë të parë të ndeshjes, ndërsa Vëllaznimi është duke u mposhtur nga Ylli me rezultat 19-34 [7-13, 12-21].

Me 8 pikë Jalen Ray është më efikasi te Vëllaznimi, pas 20 minutave lojë, ndërsa te Ylli Jan Palokaj, me gjithashtu 8 të shënuara.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga