Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Vëllaznimi-Ylli, 5-shet startuese

Vëllaznimi-Ylli, 5-shet startuese


21 October, 2023 @19:03

VËLLAZNIMI: Sessoms, Zekiqi B., Ray, Dallas, Pepaj;

YLLI: Bunjaku, Lee, Morina, Nesbitt, Graf.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga