Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MOMENTET MË TË MIRA TË NDESHJES

Highlights: Prishtina-Bashkimi

Highlights: Prishtina-Bashkimi


23 October, 2023 @10:31

Prishtina ka fituar Bashkimin mbrëmë në një ndeshje tepër interesante në fund, ku gjithçka u vendos në sekondat e fundit të ndeshjes.

Raporti i ndeshjes


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga