Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Peja - Prizreni

Highlights: Peja - Prizreni


26 February, 2023 @8:11

Fitorja e parë në ndeshjen e parë me trajnerin e ri të Pejës, ndërsa gjithashtu verdhezinjtë shënojnë rekord pikë të stinorit në kampionat në një ndeshje, karshi Prizrenit, për të cilët kjo natë duhet të harrohet sa më shpejt.

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga