Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO NGA NDESHJA

Highlights: Peja - Trepça

Highlights: Peja - Trepça


15 May, 2022 @22:33

Një ndeshje dramatike, ku Peja e arriti fitoren e kërkuar, për të vazhduar gjysmëfinalen në ndeshjen e katërt të serisë.

Me fitoren e Pejës sonte, seria bëhet 2-1 në të mirë të Trepçës, ndërsa edhe ndeshja e katërt e serisë zhvillohet në Karagaç.

Momentet e ndeshjes së tretë të serisë:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga