Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Prishtina-Istogu

Highlights: Prishtina-Istogu


4 December, 2023 @14:13

Prishtina i është kthyer fitores duke e mposhtur Istogun në “Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve”, kurse kjo ka qenë fitorja e parë e trajnerit Albert Sylejmani, që po kryen detyrën e trajnerit të parë të ekipit, pas largimit të Zydrunas Urbonasit nga detyra.

Momentet më të mira të ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga