Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Prizreni-Bashkimi

Highlights: Prizreni-Bashkimi


4 December, 2023 @14:10

Prizreni ka shënuar fitoren e dytë me radhë në Superligë, ndërsa pas fitores së madhe ndaj Pejës në xhiron e kaluar kanë mposhtur edhe Bashkimin në derbin lokal dje.

Momentet më të mira të ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga