Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Rahoveci - Bashkimi

Highlights: Rahoveci - Bashkimi


2 October, 2021 @21:35

Bashkimi e mposhti Rahovecin sot me rezultat 82-89.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga