Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO NGA NDESHJA

Highlights: Rahoveci-Bashkimi

Foto: KBRahoveci/fb

Highlights: Rahoveci-Bashkimi


21 November, 2022 @20:15

Një përballje jetike ishte kjo për Rahovecin, të cilët në fund edhe arritën të shënojnë fitore ndaj Bashkimit për të mbajtur gjallë shpresat për dalje nga fundi i renditjes tabelare.

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga