Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Trepça - Bashkimi

Highlights: Trepça - Bashkimi


19 September, 2022 @10:48

Me 20 pikë nga Erjon Kastrati, që bëri dallimin në ndeshje, Trepça shënoi fitoren e dytë me radhë në Superligë, kësaj radhe ndaj Bashkimit, ndërsa momentet më të mira të ndeshjes mund t’i shihni mëposhtë.

 


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga