Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO NGA NDESHJA

Highlights: Trepça - Peja

Highlights: Trepça - Peja


27 November, 2022 @23:25

Përballja kryesore e javës i takoi Pejës, që fitoi me një treshe në sekondën e fundit të ndeshjes të shënuar nga Rodney Purvis ndaj Trepçës

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga