Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Vëllaznimi-Peja

Highlights: Vëllaznimi-Peja


3 October, 2022 @7:13

Vëllaznimi përkundër përkrahjes së madhe të publikut në ndeshje ndaj Pejës, nuk ka arritur të bëj befasi për të ndalë serinë perfekte të fillim-stinorit që e kanë verdhezinjtë.

Peja, për të cilët shkëlqeu Rodney Purvis, fitoi ndeshjen e katërt radhazi në kampionat, duke e mposhtur Vëllaznimin në “Shani Nushi”.

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga