Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Ylli - Drita

Highlights: Ylli - Drita


1 December, 2021 @20:17

Ylli e mposhti Dritën me rezultat 111-74.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga