Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO NGA NDESHJA

Highlights: Ylli - Prizreni’16

Highlights: Ylli - Prizreni’16


19 December, 2021 @23:46

Ylli ka shënuar fitore në derbi ndaj Prizrenit’16 sonte në 13 qershori të Suharekës, derisa ekipi vendas ka ndalë skuadrën mysafirët në vetëm 52 pikë të shënuara përgjatë 40-minutave lojë.

E me fitoren e arritur 69-52 Ylli tashmë ka barazuar bilansin për pjesën vjeshtore të stinorit me liderin Trepça, 10-4.

TABELA AKTUALE E SUPERLIGËS

Në anën tjetër Prizreni’16 është menjëherë pas dyshes kryesuese, ku qëndron me 9-5.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike