Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Ylli-Prizreni

Highlights: Ylli-Prizreni


12 March, 2023 @23:41

Ylli i është kthyer fitores sonte, duke e mposhtur Prizrenin në Suharekë, mirëpo trajneri i ekipit kampion të Kosovës nuk ka qenë i kënaqur me lojën e ekipit të tij, përkundër fitores.

E momentet më të mira të ndeshjes, shihni mëposhtë:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga