Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Ylli - Trepça

Highlights: Ylli - Trepça


22 May, 2022 @21:41

Ylli e mposhti Trepçën në ndeshjen e parë të serisë finale të Play Offit.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga