Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: PEJA - BASHKIMI

I ngushtë rezultati pas 10 minutave lojë

I ngushtë rezultati pas 10 minutave lojë


30 April, 2022 @20:47

Ka përfunduar çereku i parë në ndeshjen në mes të  ashkimit dhe Pejës.

Pas 10 minutave lojë, rezultati është 15-18 për Pejën.

Peja e nisi ndeshjen me një seri prej 0-5, derisa këndellja e Bashkimit nuk u vonua dhe e ngushtoi epërsinë e pejanëve.

Më i miri te Peja ështe Washngtoni me 5 pikë, kurse te Bashkimi Ross me 5 pikë gjithashtu.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga