Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SLLOVAKIA

Ish-trajneri i Sigal Prishtinës, shpallet kampion në Sllovaki

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

Ish-trajneri i Sigal Prishtinës, shpallet kampion në Sllovaki


27 May, 2021 @21:56

Skuadra Spisski Rytieri, është shpallur kampion në Sllovaki duke e mposhtur skuadrën Spisska Nova Ves në finale.

Në krye të Rytierit është ish-trajneri i Sigal Prishtinës Teo Hojc.

Hojc e mbylli stinorin me dy trofe, duke e fituar Ligën dhe Kupën e Sllovakisë, derisa kishte dhënë dorëqehje nga Prishtina, pas një humbje të thellë nga Bashkimi.


FINAL 4 / EUROLEAGUE

Nesër filon Final 4 në Euroleague

Euroleague

Nesër filon Final 4 në Euroleague

27/05/21 @ 18:05

GAME 2: JAZZ - GRIZZLIES

Kthehet Mitchell, vjen fitorja

NBA

Kthehet Mitchell, vjen fitorja

27/05/21 @ 12:05

GAME 2: KNICKS - HAWKS

Knicks barazon serinë

NBA

Knicks barazon serinë

27/05/21 @ 11:45

GAME 2: SIXERS - WIZARDS

Sixers me 2-0 udhëton në Washington

NBA

Sixers me 2-0 udhëton në Washington

27/05/21 @ 11:06

GAME 2: CLIPPERS - MAVS

Doncic maestral, Mavs kthehet në shtëpi me 2 fitore

NBA

Doncic maestral, Mavs kthehet në shtëpi me 2 fitore

26/05/21 @ 10:08

GAME 2: SUNS - LAKERS

Davis e James kujdesen për fitoren e parë të kampionit

NBA

Davis e James kujdesen për fitoren e parë të kampionit

26/05/21 @ 10:05

GAME 2: NUGGETS - BLAZERS

Denver barazon serinë ndaj Portland

NBA

Denver barazon serinë ndaj Portland

25/05/21 @ 11:03

SPANJA

Barcelona shpallet kampione në Spanjë

International

Barcelona shpallet kampione në Spanjë

16/06/21 @ 12:43

HAP NË KARRIERË

Ish trajneri i Bashkimit dhe Prishtinës, drejt Polonisë

FBK Superliga/International/Transfere

Ish trajneri i Bashkimit dhe Prishtinës, drejt Polonisë

04/06/21 @ 13:11

KAMPIONATI SHKOLLOR

Te vajzat, kampione SHFMU Jeronim de Rada

FBK Liga e Femrave/International

Te vajzat, kampione SHFMU Jeronim de Rada

02/06/21 @ 12:46

KOSOVA - VAJZAT

Senioret për herë të parë në short

FBK Superliga/Përfaqësuesja/International

Senioret për herë të parë në short

01/06/21 @ 12:20

COACH OF THE YEAR

Muja Thaçi, trajneri i vitit në Gjeorgji

International

Muja Thaçi, trajneri i vitit në Gjeorgji

29/05/21 @ 23:41

SHQIP NË BOTË

Edon Maxhuni shkëlqen në finale, Pärnu shpallet nënkampion

International/Sportistë shqiptarë në botë

Edon Maxhuni shkëlqen në finale, Pärnu shpallet nënkampion

18/05/21 @ 08:06

FINLANDË

Besim Maxhuni në krye të Raiders Basket

International/Sportistë shqiptarë në botë

Besim Maxhuni në krye të Raiders Basket

20/04/21 @ 20:08

SHQIP NË BOTË

Maxhuni me pikë dyshifrore, Parnu pranë gjysmëfinales

International/Sportistë shqiptarë në botë

Maxhuni me pikë dyshifrore, Parnu pranë gjysmëfinales

20/04/21 @ 08:30

JORDANCHO DAVITKOV

Ish-trajneri i Pejës, zyrtarizohet në ligën rumune

FBK Superliga/International/Transfere

Ish-trajneri i Pejës, zyrtarizohet në ligën rumune

30/03/21 @ 14:03

PAS KONFIRMIMIT PËR LARGIM

Ivan Koljevic tregon arsyet e largimit

FBK Superliga/International/Transfere

Ivan Koljevic tregon arsyet e largimit

23/03/21 @ 11:36


 
Të gjitha lajmet nga International