Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINAL: ISTOGU - NEW BASKET

Istogu - New Basket, pesëshet startuese

DESIGN: TOPSPORTI

Istogu - New Basket, pesëshet startuese


13 February, 2022 @11:45

Me fillim nga ora 13:00, sot në “Karagaç” të Pejës luhet finalja e Kupës në Ligën e Parë.

Mes vete përballen Istogu dhe New Basketi, e pesëshet startuese të skuadrave janë këto:

ISTOGU: Sammy Tayler, Sadik Alushaj, Orges Shatri, Shendrit, Llapi, Nderim Januzaj.

NEW BASKET: Jordan Robinson, Hajriz Hajzeri, Visar Ejupi, Gent Shala, Idoll Pallushi.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës