Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3 YLLI

Këndellet Ylli, çereku i fundit 1 pikë dallim

Këndellet Ylli, çereku i fundit 1 pikë dallim


22 May, 2022 @18:55

Një super këndellje e Yllit ka bërë cereku i tretë i ndeshjes ndërmjet Yllit dhe Trepcës të përfundojë 16-9, ndërsa rezultati i përgjithshëm para se të futemi në 10 minutëshin vendimtar të ndeshjes të jetë 45-46 në të mirë të mitrovicasve.

Raporti i plotë, pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga