Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJYSMËFINALET

Kur luhen gjysmëfinalet e Botërorit Kina 2019

Kur luhen gjysmëfinalet e Botërorit Kina 2019


12 September, 2019 @23:09

Po i afrohemi dalëngadale fundit të Kampionatit Botëror Kina 2019.

Nëser do të luhen dy gjysmëfinalet, ku do të kuptohen finalistët që do të luftojnë për të qenë më i miri në Kampionatin Botëror.

Me fillin nga ora 10:00, Spanja do të takohet me Australinë, kurse nga ora 14:00 Argjentina me Francën.


 
Të gjitha lajmet nga Kina 2019