Të gjitha lajmet

LOS ANGELES

Lakers transferon Antetokounmpon

Lakers transferon Antetokounmpon

22 July, 2019 @22:10

Skuadra Los Angeles Lakers, e shtoi në skuadër vëllaun e super yllit Giannis Antetokounmpos, Kostasin.

a

Kostas Antetokounmpo, ka arritur marrëveshje dy vjeçare me Lakersat.

21 vjeçari ishte draftuar vjet nga Dallasi, por është dërguar në NBA G League për të fituar përvojë.

Los Angeles Lakers, këtë verë shtoi në skuadër edhe yjet Anthony Davis e DeMarcus Cousins, ku së bashku me super yllin LeBron James do të synojnë titullin.

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

DREJTOR SPORTIV

Artim Pollozhani te Flamurtari i Vlorës

9 August, 2019 @15:42

Ish futbollisti i reprezentacionit të Maqedonisë dhe futbollisti i Flamurtarit të Vlorës, Artim Pollozhani, pas vënies së këpucëve në gozhdë…

Të gjitha lajmet nga