Të gjitha lajmet

Ç3: BASHKIMI - LIPJANI

Lipjani para fitores së parë sezonale

Lipjani para fitores së parë sezonale

12 January, 2020 @20:16

Lipjani as në pjesë të dytë nuk ka lejuar ngushtim të rezultatit. Bashkimi përkundër se tentoi, nuk arriti asgjë.

Mbyllet çereku i tretë i ndeshjes me rezultat 13-17, ndërsa rezultati i përgjithshëm para 10 minutave të fundit të lojës është 41-66.

Bridgeman vazhdon të mbizotërojë te Bashkimi me 15 pikë të shënuara deri tash, e te Lipjani Bruce ka shënuar 23 pikë deri tash.

Raporti i plotë pas ndeshjes.

PP: BASHKIMI - LIPJANI

Lipjani thellon epërsinë në pushim pjesëlojësh

12 January, 2020 @19:40

Pas epërsisë befasuese në çerek të parë të ndeshjes 15-26 të Lipjanit, pritej rikthimi i Bashkimit në çerek të dytë.…

Ç1: BASHKIMI - LIPJANI

Lipjani bindshëm në epërsi pas çerekut të parë

12 January, 2020 @19:11

Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes mes Bashkimit dhe Lipjanit, që po zhvillohet aktualisht në Sezai Surroi. Pas…

FORMACIONET STARTUESE

Bashkimi-Lipjani, 5-shet startuese

12 January, 2020 @18:55

Dueli i fundit i Superligës për këtë fundjavë, Bashkimi dhe Lipjani nis pas pak ndërsa trajnerët e ekipeve kanë caktuar…

RAHOVECI 70-57 PRISHTINA

Rahoveci ia bën 3-0 Prishtinës, ngritet në tabelë

Foto: KBRahoveci/fb

12 January, 2020 @18:42

Skuadra e Rahovecit e drejtuar nga ish trajneri i Prishtinës, Marjan Ilievski, ka shënuar fitore ndaj kampionit aktual për të…

RAHOVECI - PRISHTINA

Ç3: Rahoveci 10 minuta larg fitores

12 January, 2020 @18:23

Rahoveci është 10 minuta larg fitores, kundër Prishtinës. Pas 30 minutave lojë, rezultati shënon 53-38 në favor të Rahovecit. Darell…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga