Të gjitha lajmet

TRANSMETIM

Livestream: Cluj - Rahoveci

Livestream: Cluj - Rahoveci

9 October, 2019 @18:27

Ndeshjen Cluj - Rahoveci, mund ta ndiqni drejtpërdrejtë nga linku i mëposhtëm.

FERONIKELI - PEJA

Peja ngritet, Nikli ende pa fitore

TOPSPORTI/ Arian Paçarizi

9 October, 2019 @18:07

Ndeshja hapëse e xhiros së katërt në mes të Feronikelit dhe Pejës, përfundoi me rezultat 89-95 në favor të…

FERONIKELI - PEJA

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Feronikeli - Peja

9 October, 2019 @16:54

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes të Feronikelit e Pejës. Pas 20 minuta lojë, rezultati shënon 36-42…

REFEREE

Kurshumlija e Obërtinca nominohen për ndeshjen e FIBA Women Euro Cup

9 October, 2019 @16:49

Gjyqtari më i ri i licencuar nga FIBA, Elion Obërtinca, pas përfundimit të trajnimit një javor në Zagreb të Kroacisë,…

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (3)

8 October, 2019 @18:21

Pas ndeshjeve të përfunduara të xhiros së tretë të Superligës së Kosovës në basketboll, TopSporti.com ka përzgjedhur pesëshen e javës…

XHIROJA 4

Caktohet orari i xhiros 4 në Superligë

8 October, 2019 @12:38

Në këtë mesjavë do të zhvillohen tri ndeshje në kuadër të javës së katërt të Superligës së Kosovës në basketboll,…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga