Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRIZRENI-16 - RAHOVECI

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Prizreni-16 - Rahoveci

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Prizreni-16 - Rahoveci


15 September, 2021 @19:47

Përfundoi edhe çereku i dytë në ndeshjen Prizreni-16 - Rahoveci.

20 minutëshi i parë ka përfunduar me rezultat 60-61 për vreshtarët.

Eric Davis Jr me 25 pikë është më i dalluari te Rahoveci, derisa te Prizreni Ivan Koljevic me 24 pikë e 7 asistime.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga