Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRIZRENI-16 - RAHOVECI

Prizreni-16 - Rahoveci, pesëshet startuese

TOPSPORTI / ARKIV

Prizreni-16 - Rahoveci, pesëshet startuese


15 September, 2021 @18:53

Në “13 Qershori” të Suharekës sot mes vete takohen Prizreni-16 dhe Rahoveci.

Pesëshet startuese janë këto:

PRIZRENI-16: Hajdari, Fells, Johnson, Koljevic, Zenelaj.

RAHOVECI: Morina, Yarbough, Banyard, Rugova, Davis Jr.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga