Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: DRITA-PRISHTINA

Prishtina për pak kap 100-pikëshin në çerek të tretë

Prishtina për pak kap 100-pikëshin në çerek të tretë


14 September, 2021 @20:19

Prishtina është duke kaluar shumë lehtë kundërshtarin e xhiros së parë, Dritën dhe për vetëm 8 pikë nuk ka arritur të kap 100 pikë të shënuara në kosh të kundërshtarit pas 30-minutave lojë.

Dhjetë minutëshi i tretë i ndeshjes ka përfunduar 40-92 në të mirë të Prishtinës, ndërsa Don Polloshka me 20 pikë është më efikasi te prishtinasit.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga