Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

YLLI - BASHKIMI

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Ylli-Bashkimi

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Ylli-Bashkimi


15 January, 2022 @19:56

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes të Yllit dhe Bashkimit.

Rezultati aktual është 36-29 në të mirë të Yllit, derisa epërsia për një moment ishte edhe në 12 pikë.

Erjon Kastrati me 9 pikë është më i veçuari te Ylli, kurse te Bashkimi Valon Bunjaku me 10 pikë.

Raporti i plotë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga